.

.

Welliumy Женски Патики Чипка Станови Удобност Скејт Чевли Отворено Одење Чевли Трчање Лесни Еднобојни Модни Патики Бела 7

Welliumy Женски Патики Чипка Станови Удобност Скејт Чевли Отворено Одење Чевли Трчање Лесни Еднобојни Модни Патики Бела 7

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Секојдневни Чевли, Секојдневни Патики, Скејт Чевли, Станови, Чевли За Одење Тип На Шема : Цврста Боја : Бела Боја : САД 5, САД 5. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : горниот дел од СТП за целодневна удобност, лесен за чистење.

Спецификација

Избор на клиент