.

.

Абот Гума 1240-2000-20-ЦН Пвц Црева За Вшмукување, 2 20'

Абот Гума 1240-2000-20-ЦН Пвц Црева За Вшмукување, 2 20'

DEN 295.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пвц вшмукување црево собранието за внесување пумпа и земјоделски апликации. Пвц вшмукување црево собранието за внесување пумпа и земјоделски апликации.NULLNULLCAM ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ X M НПТ НИШКА Диа. х Лгт.=2 х 20.

Спецификација

Избор на клиент