.

.

Тенок Фит Гел Тпу Телефон Случај За Samsung GALAXY A 5G, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот

Тенок Фит Гел Тпу Телефон Случај За Samsung GALAXY A 5G, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Куќиште За Штит е футрола за телефон Со Тенок ДИЗАЈН и изработена од високо издржлив пластичен материјал TPU (Термопластичен Полиуретан). Флексибилниот дизајн на Гел го олеснува ставањето или соблекувањето по потреба. Исто така, се обвиткува околу телефонот за заштита од гребнатини. Многу телефони имаат особено лизгави грбови, и оваа футрола за Држење може да го спречи да се лизне од вашата рака. Уникатниот графички дизајн на куќиштето исто така му дава заштита на вашиот телефон со личноста и го направи попрепознатлив. Во пакетот е вклучен заштитник на екранот од калено стакло, кој ќе го заштити вашиот екран со апсорпција на силата на директните удари на тврдите површини и штити од гребнатини. Заштитникот на екранот со калено стакло со врвен степен, исто така, обезбедува максимална јасност на сликата и крајна чувствителност на екранот на допир. Олеофобниот слој спречува прекумерни отпечатоци од прсти и дамки од масло на калено стакло. За Самсунг Галакси А23 5Г.Вклучен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло. Уникатниот графички дизајн му дава заштита на вашиот телефон со личност. Изработен од високо издржлив тпу (Термопластичен Полиуретански) пластичен материјал. се обвиткува околу телефонот за заштита од гребнатини. Тенок ДИЗАЈН. Заштитете Го Вашиот Телефон без да го загрозите оригиналниот тенок изглед. Флексибилна текстура Површина. Футролата Погодна за држење може да го спречи телефонот да се лизне од вашата рака.

Спецификација

Избор на клиент