.

.

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави За Хеланки Пуловер Со Лабаво Вклопување Кошули Со Блузи Со Ширинг Полите На Морнарицата

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави За Хеланки Пуловер Со Лабаво Вклопување Кошули Со Блузи Со Ширинг Полите На Морнарицата

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави За Хеланки Лабави Копчиња За Пуловер Кошули Со Блузи со Ширинг Полите. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвено,Вино,Цијан,Морнарица,Црно,Бело : S,M,L,XL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : V Шема На Вратот : Печатена/Цврстина : Thin Style : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, летна пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Жените Повик Против вратот краток ракав блуза блузи. цветни печати. дизајн на возбуда. лабаво вклопување. трендовски и елегантен.

Спецификација

Избор на клиент