.

.

Дозвола Еднобојни Кошули За Жени Неправилни Врвови На Полите За Жени Женска Мода Летно Слободно Време На Вратот Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Вино Xxl

Дозвола Еднобојни Кошули За Жени Неправилни Врвови На Полите За Жени Женска Мода Летно Слободно Време На Вратот Врвови За Печатење

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашите жени плус големина дозвола 5 5 блузи за жени продавница! Женска Мода Лето Круг Вратот Слободно Време Краток Ракав Печатење Врвови. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, датум и домашна облека за жени, девојки и тинејџери 5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Сезона : Пролет, Fall. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Мода. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. еднобојни кошули за жени неправилни врвови на полите за жени. жени врвови. жените врвови дозвола под 5 5. жени 3/4 ракав врвови. женски врвови со кратки ракави. ●Уникатен Дизајн●оваа стилска женска облека има краток ракав, о-врат, едноставен дизајн за печатење. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. целосно покажувајќи ја вашата секси форма и женствена.●Висококвалитетна Ткаенина Е Изработена од висококвалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро.●Повеќе колокации + Спарување со јакна, палто, врв, Секојдневни модни панталони, фармерки, хеланки, високи потпетици или други Секојдневни модни чевли за да ја покажете вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со накит и ѓердан за шик изглед.●Соодветна Пригода Тоа е одлично за секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено. Исто така, може да биде подарок за пријателите, семејствата, колегите, Денот на Мајката, денот на вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките или за кој било што се грижите.Ве молиме Имајте Предвид Дека Пред нарачката, ве молиме проверете ја табелата со големини; Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме подготвени да одговориме на сите прашања што ги имате.

Спецификација

Избор на клиент