.

.

Женски Блузи Блуза Жени Краток Ракав Обични Цветни Маици Хенли Лето Цијан

Женски Блузи Блуза Жени Краток Ракав Обични Цветни Маици Хенли Лето Цијан

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 20см/7,87" Должина : 60,5 см/23,82" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 20,5 см/8,07" Должина : 62см/24.41" Големина : L Биста : 108cm/42.52" рамо : 44cm/17.32" ракав : 21cm/8.27" должина : 63.5 cm/25.00" големина : Xl Биста : 114cm/44.88" Рамо : 45cm/17.72" ракав : 21.5 cm/8.46" должина : 65cm/25.59" Големина : Xxl Биста : 120cm/47.24" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 66.5 cm/26.18" Големина : Xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 47cm/18.50" Ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 68cm/26.77" Големина : Xxxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 48cm/18.90" ракав : 23cm/9.06" должина : 69.5 cm/27.36" Големина : xxxxl биста : 138cm/54.33" рамо : 49cm/19.29" ракав : 23.5 Cm/9.25" должина : 70,5 См/27,76" блуза блузи за жени,цветни вратот на екипажот краток ракав одблесокот стил летни врвови. Женска Летна Блуза Со Кратки Ракави со Цветен Дизајн на Вратот на Екипажот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Спецификација

Избор на клиент