.

.

Ноила Дами Пуловер Туника Со Долги Ракави Блуза На Екипажот Вратот Плетени Врвови Жени Секојдневно Руно Нејасен Врв Еднобојно Езеро Сино 5XL

Ноила Дами Пуловер Туника Со Долги Ракави Блуза На Екипажот Вратот Плетени Врвови Жени Секојдневно Руно Нејасен Врв Еднобојно

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн : Различна Боја За Избор.

Спецификација

Избор на клиент