.

.

У Женски Обични Елегантни Печатени Кратки Ракави О Вратот Кошула Врвот БЛУЗА XXL

У Женски Обични Елегантни Печатени Кратки Ракави О Вратот Кошула Врвот БЛУЗА XXL

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, лето, aut. Повод : Секојдневно. Стил : Елегантен, секојдневен. Боја : како што покажуваат сликите. Содржина на пакетот : 1 х Блуза Блузи Кошули Жени Летна Кошула Жени Со Кратки Ракави Женски Шарени Шарени Табела : . Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04"Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36,22"големина : л половината : 67-93см/26,38-36,61" : 79-113см/31,10-44,49" должина на дното : 95см/37,40"големина : xl половината : 70-96см/27,56-37,80" : 82-116см/32,28-45,67" должина на дното : 98см/38,58"големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" : 85-119см/33,46-46,85" Должина На дното : 101см/39,76" нежно перење на машината. Немој . Користете Мека Ткаенина, Удобна За Носење. Прекрасен Дизајн На Отпечатоци За Секојдневно Живеење. Погоден За Многу Прилики, Како Што Се Игралишта, Излети, Училишни Активности Итн. Многу Погоден За Оваа Пролет И Лето И Aut.

Спецификација

Избор на клиент