.

.

Женски гаќички дами со висока половината, дами за подигнување на стомакот

Женски гаќички дами со висока половината, дами за подигнување на стомакот

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Цела сезона. Пол : жени. Стил : Дневно/случајно/и клуб. Што добивате : 1 x Pantiessize Chart : . Size : L Waist : 56cm/22.05'' : 68cm/26.77'' Length : 25cm/9.84'' Bottoms : Within 100cm/39.37''Size : XL Waist : 60cm/23.62'' : 72cm/28.35'' Length : 26cm /10.24 '' Дното : Во рамките на 110cm/43.31''size : xxl половината : 64cm/25.20 '' : 76cm/29.92 '' Должина : 27cm/10.63 '' 'Клакти : Во рамките на 120cm/47.24' 'Памучни гаќички за жени. Беспрекорни сили за жени. Мека и дише - лесна ткаенина ја гуши влагата од вашата кожа за да ве одржи ладно и суво цел ден . женски ладен удобно памучно памук кратка долна облека. Истегнете ја целосната покриеност долна облека : Овие жени немаат долна облека имаат разумен дел, тие убаво се фаќаат за нозете, за да не се движат наоколу или да се возат нагоре, но не е премногу тесна и многу удобна, нема деформација по повторено истегнување. Тоа е многу Целосна покриеност Беспрекорна долна облека за жени.

Спецификација

Избор на клиент