.

.

Женска Боја Тркалезен Џеб За Вратот Завој Со Долги Ракави Фустан Со Средна Должина, Црн

Женска Боја Тркалезен Џеб За Вратот Завој Со Долги Ракави Фустан Со Средна Должина, Црн

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Боја Тркалезен Џеб За Вратот Завој Со Долги Ракави Фустан Со Средна Должина ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Должина На Ракав Со Средна Должина : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Боја : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Фустан ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Врвови Должина XL 10 14 40 102cm/40.16" 56cm/22.04" 113cm/44.49" 91cm/35.83" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16" Рамо : 56cm/22.04" Врвови : 113см/44.49" Должина : 91см/35.83" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 90см/35.43" рамо : 53см/20.87" блузи : 101см/39.76" ДОЛЖИНА : 88см/34.65"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 94см/37.01" рамо : 54СМ/21.26" врвови : 105см/41.34" должина : 89см/35.04"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" РАМО : 55СМ/21.65" блузи : 109см/42.91" Должина : 90см/35.43"Големина : xl us : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 Биста : 102cm/40.16" рамо : 56cm/22.04" врвови : 113cm/44.49" должина : 91cm/35.83"големина : xxl Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 106cm/41.73" рамо : 57cm/22.44" врвови : 117cm/46.06" должина : 92СМ/36.22" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

Спецификација

Избор на клиент