.

.

Женски Фустани Секојдневен Фустан Без Ракави Со Камо Принт Летен Секси Бодикон Мини Фустан Клубска Облека

Женски Фустани Секојдневен Фустан Без Ракави Со Камо Принт Летен Секси Бодикон Мини Фустан Клубска Облека

DEN 248.32
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : Женски Фустан Без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Секси Фустан Со Прашка, Фустан Без Ракави, фустан со ремен за шпагети, фустан со резервоар. Тип На Шема : Маскирно Печатење, Тенок Фит. Боја : Маскирна Виолетова, Маскирна Сина, Маскирна Армија Зелена, Маскирна Сива, Маскирна Розова (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL . Материјал : 92%Полиестер 8%Спандекс. Деколте : У Вратот, Низок Врат. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Коктел. Карактеристики : . 1. Краток фустан без ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина за дополнителна удобност. 2. Мек материјал и тенок дизајн, идеален за спарување со чевли со високи потпетици за да ве направат потенок и шармантен, совршен за спарување и со волнено палто. 3. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 4. Совршен за забава, коктел, празник, Божиќ, вечер, ноќ, свечена, матурска, матура, запознавање, свадба, враќање дома, топчести фустани за жени, концертен фустан, матурски фустани за дами. Содржина На Пакетот : . 1 х Жени Дами Фустан. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Одликувајќи се : фустан со Ремен За Шпагети Без Ракави,фустан со боди,секојдневен мини краток фустан,камуфлажен принт, тенок фит фустан. Фустаните со туника кошула за жени со мека и растеглива ткаенина ја прават лесна и идеална За Пролет, лето,aut. Материјал : 92%Полиестер 8%Спандекс, Боја : Виолетова, Сина, Армиска Зелена, Сива, Розова Големина : S, M, L, XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Бодикон Облечете се со накит, сандали,потпетици, апостолки или дури и патики.Дизајн на фустан без ракави, облечен во ремен и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Фустанот со прашка е доволно удобен за носење низ куќата,канцелариска работа,шопинг,пешачење и носење на обична вечер надвор за пијалоци,,забава за дипломирање,пешачење на плажа,патување.

Спецификација

Избор на клиент