.

.

Фустан од ракав од ракав од ела Самани, плус големина на ракав од чипка

Фустан од ракав од ракав од ела Самани, плус големина на ракав од чипка

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овој фустан од јарем со долги ракави од чипка од Ела Самани може да се носи на работа или ноќна ноќ. Акцентите на чипка на деколте и ракавот додаваат совршена количина на пламен. Облека за ракави со ракави од ракави од ела Самани, плус големина на ракав. Bellвонски ракави. Мини фустан. 95% полиестер, 5% спандекс.

Спецификација

Избор на клиент