.

.

Дами Кратки Фустани У Вратот Мини Фустан Долг Ракав Лабава Дневна Црвена Црна С

Дами Кратки Фустани У Вратот Мини Фустан Долг Ракав Лабава Дневна Црвена Црна С

DEN 282.88
Залиха
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Длабокиот Дизајн На Вратот И Лулашката На Полите Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Натпревар-Пеперутка Печатени Мини Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Мини Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Краток Фустан. Дизајн : Секси Боемски Пеперутка Краток Фустан. Класичен Гардероба Главен Фустан. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Спецификација

Избор на клиент