.

.

Фустани за памучни постелнина за жени плус големина цврста боја копче надолу со екипаж со долги ракави макси слоевит фустан на дозвола

Фустани за памучни постелнина за жени плус големина цврста боја копче надолу со екипаж со долги ракави макси слоевит фустан

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Памучни постелнина фустани за жени плус големина цврста боја копче надолу со екипаж со долг ракав макси слоевит фустан на дозвола : 1. се изработени од материјали, трајно дополнување за вашето секојдневно носење.2.Семиливиот и модниот дизајн ве прават попривлечни.3.Прет за Забава, обичен, спорт, чирстма, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе.5. Повод : Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршени за и зима. Информации за производ : Сезона : Цела сезона. Генд : жени. Линија суво. Што добивате : 1xwomen фустан. Клиренс за заштеда на паѓање. Фустани за памучни постелнини за жени плус големина цврста боја копче надолу со екипаж со долги ракави макси -слоевит фустан на дозвола. Материјал : Клиренс за заштеда на есен/зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење. Овој врв може да се мие со машина и брзо да се суши. Нема значително да се намали во миењето. Натпревар : Божиќ, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките, есенската зимска заштеда 2023 година, Дневно носење, дома, работа, улична облека, забава, датуми, одмор, шопинг, кафулиња и други обични прилики. Лесно е да се совпадне : Може да се совпаѓате со тоа слободно. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаѓаат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали, итн., Уникатен стил, да ве натераат убави, стилски, секси, елегантни . лидери во мода на жени : Барате некои од другите наши модни облека. Обидете се со нашите фустани за Mr Giinri Midi за жени, Mrgiinri Ноќта на вештерките есен кардиганс за жени и зимски палта за жени.

Спецификација

Избор на клиент