.

.

Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Тркалезни Деколте Одмор Бохо Мини Фустан Без Ракави Сина 2xl

Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Тркалезни Деколте Одмор Бохо Мини Фустан Без Ракави Сина 2xl

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Тркалезни Деколте Одмор Бохо Ракави Мини Фустан Сина 2 XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Blue Size : Xxlsleve Должина : Без Ракави Должина : Minidress Стил : Mini Neckline : Тркалезна Деколте Шема : Цветни. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. ●Материјал● : ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови но, доволно тешки за тоа каде што не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. €Карактеристики€ : модерниот дизајн може да покаже совршени линии на телото и да ви даде чувство на релаксација и слобода. Убави ненаметливи странични џебови, кои се всушност доволно големи и цврсти за да држат работи, но не и широки. Должината е совршена, не премногу долга или премногу кратка. Ако сакате симпатичен ласкав сарафан кој ги крие вашите несигурности во стомакот ова е за вас!. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневна вечер надвор за пијалоци со пријателите, правејќи ја вашата коса црн фустан за забави; фустан за фотосесија за жени; гранџ фустан; фустани за завиткување; женски фустани за сонце; сив фустан за жени; корсет фустан за жени формално; долги фустани за жени лето; темно виолетова облека; женски велигденски фустани; макси фустан без исечоци без грб секси без ракави; пролетни фустани за жени 2023 секојдневен; летен фустан плус големина; фустан за дремка;.

Спецификација

Избор на клиент