.

.

Женски Долна Облека Бендо Градник Со Поддршка Камизола Долна Облека Женска Чаша Женски Гради Удобни Градници Елек Притисни Градници За Жени Бела, Сива, Зелена, Црн?

Женски Долна Облека Бендо Градник Со Поддршка Камизола Долна Облека Женска Чаша Женски Гради Удобни Градници Елек Притисни Градници

DEN 720.00
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : Спортска Убавина Назад 3.Супериорен Материјал : Дише и удобно, добро за кожата и нега на мека кожа на градите.Прекрасен грб собрани без челичен прстен суспендер 1.Тип на ремен за рамо : фиксни ремени за рамо без разлика дали има челични прстени : без челични прстени2.Внатрешен мек и удобен, грижлив за секоја кожа, обликувајте гради за убавина.Подобрете ја стабилноста на абењето. поудобно прилагодување.Сезона : Четири Сезони : Просечна 70 A70 B70 C75 A75 B75 C5.Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно пред да купите беспрекорно : ногендер : Женски Мајор Materials : 80%Nylon4.No челичен прстен, 360 мек, обликувајте мазна форма на чаша, секогаш грижете се за здравјето.Како да се мие : Рачно Миење Ладношто добивате : 5x Бразматеријал : Овој Женски Спортски Градник е изработен од 92% Најлон, Дише и удобен, добар за кожата и нега на мека кожа на градите.Големина шема : . Големина : Слободна Големина САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 28см-44см/71.12 " -111.76 Материјал : Овој Женски Спортски Градник Е Изработен Од 92% Најлон, Дише И Удобен, Добар За Кожата и Нега на Мека Кожа на Градите. Функција : Спортска Убавина Назад. Големина : Просечна 70 A70 B70 C75 A75 B75 C. Беспрекорно : Број 2.Внатрешен Мек И Удобен, Грижлив За Секоја Кожа, Обликувајте Гради За Убавина.Подобрете Ја Стабилноста На Абењето. Поудобно Прилагодување.

Спецификација

Избор на клиент