.

.

Женска Кука За Градник Цвет Шуплив Прилагодлив Ремен За Рамо Тенка Чаша Чипка Во Боја Градник Во Форма На Комплет За Долна Облека Со Склекови Топло Розова С 80БЦ

Женска Кука За Градник Цвет Шуплив Прилагодлив Ремен За Рамо Тенка Чаша Чипка Во Боја Градник Во Форма На Комплет За Долна Облека

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : удобно. Тип На Чаша За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Применливи луѓе : жени. Дизајн карактеристики : чипка работ. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. стил : природен. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР Женска Долна Облека и Табела За Пантизирање : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Под Биста : 78-82см/30,71-32,28" Биста : 90-96см/35,43-37,80" Половината : 56см/22,05"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Под Биста : 83-87см/32,68-34,25" Биста : 96-102см/37,80-40.16" половината : 60см/23.62"големина : л сад : 8 еу : 38 под биста : 88-92см/34.65-36.22" биста : 102-108см/40.16-42.52" половината : 64см/25.20"големина : xl сад : 10 еу : 40 Под биста : 93-97см/36.61-38.19" биста : 109-113см/42.91-44.49" половината : 68см/26.77" боја препорачуваме да земете една големина нагоре за Целодневна удобност. За Трансформации На Целото Тело, Повремен Изглед И Повремена Употреба, Изберете Ја Вашата Вистинска Големина Од Табелата Со Големини. Ако Помеѓу, Изберете Поголема Големина. Сите Имаат Водичи Со Различна Големина, Затоа Не Заборавајте Да Се Повикате На Нашата Табела Со Големини За Да Добиете Соодветно. Ткаенини Дизајнирани Со Свилени Меки Ткаенини. Градникот Е Непожелен И Непроѕирен. Со Сите Видови Облека Или Носени Сами!. Удобноста Одговара На Лифтовите И Облиците Без Долни Жици, Додека Дополнителните Широки Ремени и Широкиот Грб Обезбедуваат Оптимална Поддршка Лесно Затворање На Предната Кука Е Вид На Извртување При Ставање Или Вадење. СУВ ВОЗДУХ ШТО МОЖЕ Да се ПЕРЕ Во МАШИНА, Едноставно Фрлете ги Во Машината За Перење Со Вашите Бои и Исушете Ги На Ниско ниво. Нашиот Безжичен Градник Со Висока Поддршка Е Направен Со Вас На Ум За Да Можете Да Ги Носите Повторно И Повторно! Градници со висока Поддршка за Жени.

Спецификација

Избор на клиент