.

.

Женски Грб Помазен Градник Со Долна Жица, Стил 5304570

Женски Грб Помазен Градник Со Долна Жица, Стил 5304570

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Искривување Назад Неспокојот Долна Жица Градник (5304570). Овој градник со долна жица со целосна покриеност има обликувани, растегливи чаши за прилагодување на вашите гради и има висок грб за да ве изедначи под најелегантните врвови и фустани. Совршен за жени со целосна фигура. Изработени од најлон/спандекс. Уникатната обликувана чаша за долна жица има многу лесна постава од руно со само малку давање за совршено удобно вклопување што опкружува и поддржува. Рашири микрофибер преклоп обезбедува дополнителна поддршка. Еластична, обвиткана врвна чаша и пазуви за повеќе прилагодено вклопување. Централниот панел е висок, со вкрстена лента на дното за мобилност. Страните и грбот имаат обвиткана еластика за подобро вклопување. Страните се високи за да ве изедначат и беспрекорно лежат рамно под облеката. Еластичните ремени се прилагодуваат во задниот дел со пластичен хардвер. Затворање на метални куки и очи обложени со грб, видете ги Коментарите на Монтер подолу за броење на куки. Ве молиме Запомнете : "Обликувани" значи дека чашите се обликувани, но необработени. Искривувањето не го прави овој стил ВО 44С. Искривувањето повеќе не Прави Црно ВО големини 44С, 42Д и 44Д. Искривувањето повеќе не прави Вас Лате И Бело ВО 44С. Искривувањето повеќе не прави Челична Виолетова/Црна Чипка ВО големини 38ДД, 40Д, 44ДД или 44ДДД. Целосна покриеност флексибилен грб за измазнување и удобност. Широките ремени за удобност остануваат на своето место. Руно поставата за скромност покриеност. Централно-предниот дизајн овозможува слобода на движење. 78% Најлон / 22% Спандекс Ексклузивно за декорација. 42ДД. ЦРНО. Жени. Искривување. Прилагодлив. Целосна Покриеност.

Спецификација

Избор на клиент