.

.

Fabiurtенски градски градник, цврст градник за доење на предниот елек, нелиден памучен моден долна облека, розова

Fabiurtенски градски градник, цврст градник за доење на предниот елек, нелиден памучен моден долна облека, розова

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Fabiurtенски градник на градски градник, цврст градник за доење, предниот елек, памучен памучен моден долна облека, розова може да ја носи во секое време, дури и во текот на ноќта, да биде под облеката. Не притиска, не се затегнува, не се мачи . ги опфаќа и одржува природните градите на градите, без жици, и без вознемирувачки ленти . Удобниот градник се прилагодува на која било големина и мерките се исти што ги носите на маицата на маицата Bra Women Bra Packs Seamless Sports Bras Women's Bras Push up under Control Maternity Bra Women Bras plus Size Push up Custom Sports Bra Womens Bras No Underwire Padded Small Sports Bra Padded Underwire Bras for Women Sports Bra Seamless Sports Bras for Women Bulk Extra Large Sports Bras for Womenенски спортски градници за жени тренингот удобни породилни сопирачки зборови : женски спортски градник спортски градник за големи биста со големина градник за жени пакет на градник на градник непречен градник за жени спортови градници за трчање плус спортски градник, жени, изработени од градник, градски градници пред контрола под контрола Притисокот на жицата за градник за породилно се фокусира на совршена долна облека за вас, не само незапирливо секси . Овој производ е направен со мазен и истегнат материјал за удобно и издржливо носење . Ве молиме, дозволете 2-3% разлики според рачното мерење . ве молам Проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. (1 инч = 2,54 см). Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи заради светлината и екранот. Благодарам.

Спецификација

Избор на клиент