.

.

Безжична Чаша V Долна Облека До Градник Бралет Стил Долна Облека Жени Притисни Длабоко

Безжична Чаша V Долна Облека До Градник Бралет Стил Долна Облека Жени Притисни Длабоко

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Како да се мие : Рачно миење ладно, висат или воздухсо ленти и едноставност.Прилика : Секој денматеријал : Памучна Дебелина : Стандардно ставете ја оваа мека долна облека, уживајте во шармантен сон и бидете сигурни.Стил : Едноставниродови : Жени, Девојки Здивот ќе ви биде удобен кога ќе го облечете . Информации за производот : Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пакет Вклучува : 1x табела За Долна Облека : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 54-74см/21.26-29.13" Чаша : 70Б 70С 75А Чаша : 32Б 32С 34азизирај : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 58-78см/22.83-30.71" Чаша : 75Б 75С 80А Чаша : 34Б 34С 36азизирај : Л сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 68-82см/26.77-32.28" чаша : 80б 80С 85А ЧАША : 36б 36С 38азиза : хл САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 66-86см/25.98-33.86" Чаша : 80Д 85Б 85С Чаша : 36Д 38Б 38с ПОВОД : секој ДЕН ДОЛНА ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ ПРЕДВРЕМЕНИ препоните Долна жица жените се облекуваат долна облека. Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Воздух Светкав Појас Нејасна Наметка 2xl. Здивот Ќе Биде Удобен кога ќе Го Облечете . Информации за производот : Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зимски Здолниште Постави Долна Облека За Жени Женска Кожа Долна облека боди. Материјал : Памучни Чорапи За Жени Чорапи За Долна Облека За Жени Долна облека плус Големина. Облечете Ја Оваа Мека Долна Облека, Уживајте Во Шармантен Сон И Бидете Сигурни. Зајаче Долна Облека Темно Долна Облека Постави Свила.

Спецификација

Избор на клиент