.

.

Вистински 1.5 кт Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Фенси Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10К Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1

Вистински 1.5 кт Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Фенси Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10К Роза, Бело Или Жолто

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вистински 1.5 кт Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Фенси Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10К Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1. Овој Прекрасен Прстен се одликува Со Природен, А Не Подобрен1, 5ctw вкупно дијаманти. Произведено во САД, сосема ново по нарачка. 10к Роза, Бела Или Жолта Златна Големина (3 до 10). Вклучена Е Проценка. Април Раѓање Камен. Ние произведуваме и дизајнираме накит-ве Молиме контактирајте не ако има некои посебни барања (Сопствени Дизајни, Големини На Прстени, различни варијации на камења или други спецификации) и ние ќе ви се вратиме Што е можно поскоро Поставени Со Природни, А не Подобрени Дијаманти. Произведено во САД. Изработено Во Цврсто Злато Од 10к.

Спецификација

Избор на клиент