.

.

Фрагл Рок Бубер Ѕвезда Природна Младинска Маица

Фрагл Рок Бубер Ѕвезда Природна Младинска Маица

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е најквалитетна, официјално лиценцирана стока за поп-култура на располагање! Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина. 100% автентичен + потврден производ. Оваа врвна маица е изработена од лесна фина ткаенина од дрес. Лесен, класичен фит, ракав со двојна игла и долниот раб. Официјално лиценциран Фрагл Рок стока. Направено од популарниот производител Американски Класици. Насловена Како Фрагл Рок Бубер Ѕвезда. Висококвалитетна природна младинска маица со кратки ракави. Составот на материјалот е 100% памук.

Спецификација

Избор на клиент