.

.

Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Модни Ретро Графички Пуловер На Вратот На Екипажот Обични Лабави Блузи Блузи

Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Модни Ретро Графички Пуловер На Вратот На Екипажот Обични Лабави Блузи Блузи

DEN 244.64
Залиха
Достапно за нарачка

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови. Можете лесно да изберете една за да ја спарите со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Овие грпахични маици со вратот на екипажот ќе додадат прскање боја на есенските денови. Класична и едноставна, КОШУЛА БРКЕВИ е нешто што секој треба во својата гардероба, направена од мек материјал, одржувајќи ве удобно и мода во текот на целиот ден. Има опуштено вклопување,што е идеална опција за fall, пролет, зима. Инструкции за перење И Совети За Големина : Машина за перење/Рачно перење со слични бои, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево пред да ја поставите вашата нарачка. Сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. Оваа Блуза Направена Со Удобна, Дише,Мека и Лесна Ткаенина, што создава одлично искуство за носење за вас. Натпревар : Совршено за спарување со вашите тексас шорцеви,панталони,здолништа,фармерки и хеланки.Овој врв, во комбинација со слаби фармерки и спортски чевли, ќе направи да изгледате многу живо и спортски. Прилики : овој врв е погоден за носење за шопинг,работа во канцеларија,забава, училиште и секојдневен живот.Тие се одлични подароци за девојка, сопруга, мајка, ќерка или вашите најблиски кои би сакале да ја подобрат удобноста за нивниот живот. Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Спецификација

Избор на клиент