.

.

тклпехг Машки Кошули Со Долги Ракави Обични Трендовски Секојдневни Пуловери Со Кружен Врат Електричен Бран 3д Печатена Маица Блуза Зелена XL

тклпехг Машки Кошули Со Долги Ракави Обични Трендовски Секојдневни Пуловери Со Кружен Врат Електричен Бран 3д Печатена Маица

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.74" Големина : Л Големина. Мажите Секојдневен Круг Вратот Пуловер Електрични Бран 3Д Печатени Маица Блуза.67 "Должина : 75см/29.39 "Должина : 78cm/30. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.53" Големина : XXL Големина.82 "Должина : 77cm/30.35" Големина : М Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Должина XL X-Големи 10 14 40 116cm/45.67 "Должина : 75cm/29. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.53" Големина : И Големина. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини или купете производ со една големина поголема. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина На Машка Блуза Од 1 ПАРЧЕ. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн.94 "Должина : 72см/28.

Спецификација

Избор на клиент