.

.

Женски Печатење О Вратот Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза

Женски Печатење О Вратот Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

09" РАМО : 53СМ/20.38"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.23" ДОЛЖИНА : 61 CM/24.59" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.37" Рамо : 47см/18.23"Length : 61cm/24.80" Рамо : 45см/17.52"Shoulder : 51cm/20.52" рамо : 51см/20.●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул.72" Ракав : 57см/22.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483496cm/37.80"Shoulder : 45cm/17.59"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.59" Должина : 67см/26.08" ракав : 63см/24.23"M61036100cm/39.02"Length : 63cm/24.94" рамо : 49cm/19.29"Sleeve : 61cm/24.02"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.59"XXL121642112cm/44.●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони.87" Ракав : 65см/25.23"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска.44"Length : 59cm/23.02" ДОЛЖИНА : 63 CM/24.

Спецификација

Избор на клиент