.

.

Мажи T Шарени Ткаенина Маица Патент Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маица Машки Редовно Се Вклопуваат Дише Блузи

Мажи T Шарени Ткаенина Маица Патент Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маица Машки Редовно Се Вклопуваат Дише Блузи

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09" Рамо : 46.5 см/18.31" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 118см/46.46" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64см/25.20" Должина : 74см/29,13" Големина : xl сад : 16 еу : 46 биста : 124см/48,82" рамо : 49,5 см/19,49" ракав : 65см/25,59" Должина : 76СМ/29,92" големина : ххл сад : 18 еу : 48 биста : 132см/51,97" Рамо : 51,5 см/20,28" ракав : 66СМ/25.98" должина : 78см/30.71" големина : хххл сад : 20 еу : 50 биста : 140см/55.12" рамо : 53.5 см/21.06" РАКАВ : 67см/26.38" должина : 80см/31.50" машка секојдневна кошула обична Деловна голф кошула за мажи може да одговара За Секој прилика : ДОМА, РАБОТА, состаноци, Спорт, патување и така натаму.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за секојдневно носење.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода и рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатени Машки Обични Мажи За Слободно Време Обични Кошули Блузи Лесна Кошула Модни Секојдневни Јаки Кошули. Модерно опуштено вклопување кое седи блиску до телото за широк спектар на движења, дизајнирано за оптимални перформанси и целодневна удобност. Натпревар : Блузите од Кошули лесно се совпаѓаат со панталони, фармерки, шорцеви итн. Лесно завршете трендовски изглед. Направете да изгледате убаво и модерно. Машки Тренингот Кошула Блузи Маица Теретана Мускулна Маичка Фитнес Бодибилдинг Плажа Мажи Слободно време. Мажите Слободно Време Кошула Блузи Кошули, Обичните Машки Маици Маици Чипка До Плажа Кошула Блузи.

Спецификација

Избор на клиент