.

.

Леуцин Женска Еднобојна Летна Мода Секојдневна Врвна Цевка Врвна Блуза Без Прерамки

Леуцин Женска Еднобојна Летна Мода Секојдневна Врвна Цевка Врвна Блуза Без Прерамки

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Еднобојна Летна Мода Обична Врвна Цевка Врвна Блуза Без Прерамки Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Пролетни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот на специјални врвови го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина на Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина Биста Л Големи 8 12 38 78-86см/30.71-33.86" 25см/9.84" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-86см/30.71-33.86 "Должина : 25см/9.84" Едно рамо. Градите-завиткани;. Јога;.

Спецификација

Избор на клиент