.

.

Иопко Поло Маици За Мажи Машки Секојдневен Есенски Цврст Џеб Кошула Свртете Го Копчето За Јака Кошула Со Долги Ракави Блуземенс Кошули Со Долги Ракави Кошули ЗА Ма?

Иопко Поло Маици За Мажи Машки Секојдневен Есенски Цврст Џеб Кошула Свртете Го Копчето За Јака Кошула Со Долги Ракави Блуземенс

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Оваа кошула за машки со блејзер и панталони за модерен изглед, вашите омилени фармерки за секојдневно ноќно излегување .09 "Рамо : 47см/18.08" Ракав : 66cm/25. Големина : XXXL САД : 22 ЕУ : 52 Биста : 142cm/55. Нивната долга должина и лабаво вклопување се совршени за секоја пригода.Ве прават поубави, модни и секси. Големина : XXL САД : 20 ЕУ : 50 Биста : 134cm/52.29" Ракав : 65см/25.Долг ракав,џеб, свртете ја јаката.68" Машки Обичен Есенски Цврст Џеб Кошула Свртете Јака Копче Долги Ракави Кошула Блуза Карактеристики : Дизајн : Контрастните отпечатоци на деколтето и плакетата ја прават кошулата повеќе мода и око фаќање.65" Ракав : 68cm/26. Големина : XL САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 126cm/49.Нашите хипстерски кошули се совршени придружници во текот на целата година за секој изглед.Дизајнот со еден џеб е декоративен,исто така ви е погодно да чувате мали предмети како што се очила за сонце и пенкала : Супер За Секојдневно Носење/Работа/Дома/Слободно Време/Дневна/Датум/Канцеларија/Патување/Училиште/Одмор/Шопинг/Забава.87" Ракав : 67cm/26.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.46 "Рамо : 49см/19. Големина : Л САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 118см/46. И може да ве придружува 3/4 од годината во пролет ,umn и зима.77" Должина : 83cm/32.20 "Должина : 75см/29.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 112см/44.76 "Рамо : 53cm/20.61 "Рамо : 51cm/20. Графички Маици За Жени Блузи За Култури За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Бели Блузи За Тенкови Жени Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски Женски Летни Врвови Плус Големина Блузи За Жени Машки Кошули Едноделен Костим За Капење За Жени Џемпери Од Кардиган За Жени Блузи За Тенкови Мажи Женски Врвови Женски Костими За Капење Танкини Костими За Капење За Жени Кошула Поло Маици За Мажи Блејзер Кардиган Комбинезон Хавајска Кошула За Мажи Корсет Блузи За Жени Летни Облеки За Жени Блејзер Јакни За Жени Боди За Жени Плус Големина Костим За Капење За Жени Машки Фустани Кошули Со Висок Струк Костими За Капење За Жени Женски Кошули Костим За Капење За Жени Летни Врвови Бикини Дуксер Графички Маици Летни Врвови За Жени Јакни За Мажи Карго Панталони Костуми Жан Јакна Женски Јакни За Жени Дуксер За Жени Пижами Резервоари Со Вградени Градници Комбинезони Летни Тимови Кошули Со Долги Ракави За Мажи Џемпер Голф Кошули За Мажи.

Спецификација

Избор на клиент