.

.

јас сум лудо куче мајка, мајка живот, куче живот маица

јас сум лудо куче мајка, мајка живот, куче живот маица

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината јас сум луда куче мајка, мајка живот, куче живот маица.

Спецификација

Избор на клиент