.

.

Фетерна Машка Летна Кратка Тенка Фит Модна Машка Кошула што Дише машки кошули

Фетерна Машка Летна Кратка Тенка Фит Модна Машка Кошула што Дише машки кошули

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машка Летна Кратка Тенка Фит Машка Кошула Што Дише ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот Со Цврста Боја : Краток Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи shirt Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm115cm/45.28"47cm/18.50"25cm/9.84"75cm/29.53"L120cm/47.24"48.5 cm/19.09"25.5 cm/10.04"77cm/30.31"XL125cm/49.21"50cm/19.69"26cm/10.24"79cm/31.10"XXL132cm/51.97"52cm/20.47"26.5 cm/10.43"81cm/31.89"XXXL140cm/55.12"54cm/21.26"27cm/10.63"83cm/32.68" Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 75cm/29.53"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 48.5 cm/19.09"Sleeve : 25.5 cm/10.04"Length : 77cm/30.31"Size : XLBust : 125cm/49.21"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 79cm/31.10"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 26.5 cm/10.43"Length : 81cm/31.89"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 83cm/32.68" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 25см/9,84" Должина : 75см/29,53"Големина : Л Биста : 120см/47,24" Рамо : 48,5 см/19,09" Ракав : 25,5 см/10,04" Должина : 77см/30.31"Големина : Xl биста : 125cm/49.21" машинско перење топол нежен циклус. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Отстранување На Влага Ве Одржува Ладни И Суви Цел Ден. Ткаенината е класична ребрести што е ултра истегнување, мека, лесна, удобна за вашата кожа. Овие кошули можете да ги измешате со шорцеви, тексас панталони или секојдневни панталони. Излезете или останете внатре, но изгледајте добро во секој случај со покачен стил на спортски стил.

Спецификација

Избор на клиент