.

.

Режим На Одмор Скитник На Плажа

Режим На Одмор Скитник На Плажа

DEN 255.68
Залиха
Достапно за нарачка

Тие исто така се лесни за нега и можат да се мијат рачно или машински. Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност. Но, тоа не е само стилски – тоа е исто така неверојатно удобно за носење. Ласкавото вклопување ги прави лесни за носење и спарување со која било облека.Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Нашата Маица е дизајнирана со уникатна и модерна графика на предната страна, обезбедувајќи да се издвоите од толпата. Трендовски Дизајн : направете изјава со нашите стилски графички маици за жени, со уникатни дизајни на предната страна. Ткаенината е мека на допир, а кошулата е малку растеглива, што го олеснува носењето и спарувањето со различни тимови. И не грижете се дали брзо ќе се намали или истроши – тој е направен од издржливи материјали дизајнирани да траат. Разноврсна Облека : Без разлика дали сте надвор или се релаксирате дома, овие кошули со кратки ракави нудат удобно носење за секоја пригода. Без разлика дали се облекувате нагоре или надолу, нашата женска Маица е одличен избор. Удобно Вклопување : нашите женски маици се направени со мек, растеглив материјал кој одлично се чувствува на вашата кожа. Оваа Маица доаѓа во различни бои и големини, така што можете да ја најдете совршената што одговара на вашиот стил. Користете течност за перење со температура не повеќе ОД 45 °C за да изгледате ново! Барате летен врв? Нашата женска графичка Маица сигурно ќе одговара на сметката. Па зошто да чекаме? Земете ги рацете на еден денес и доживејте ја удобноста и стилот на нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! 1.

Спецификација

Избор на клиент