.

.

Женски врвови модни жени лето печатени кратки ракави екипаж-вратот маици со обични врвови

Женски врвови модни жени лето печатени кратки ракави екипаж-вратот маици со обични врвови

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женски врвови модни жени лето печатени кратки ракави екипаж-вратот маици со обични врвови. *Ве молиме, не само упатете го упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, што се прикажува во деталите на производот. : Краток ракав на ракави : v cceppattern : печатено/цврстоста : Thin Style : Leisure, Bohemian, Retro, Europe Season : Spring, Summeroccasion : Family, празник, вработување, Travel Package Вклучен : 1 компјутерски блуза. Совети : . Вистинскиот предмет може да постои малку разлики во боите во споредба со сликите како што се прикажани различни компјутери. Извештај ако се размислува, благодарам. Може да има рачно мерење на грешка од 1-3 см. Подгответе високо квалитетен производ и најдобрата услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. 『Удобна ткаенина : 』 Ова летни врвови на жени се изработени од мешавина од памук, извонредност во изработката прави симпатичен изглед, покажува добра фигура . 『Стилски дизајн : 』 женски врвови модни жени лето печатени кратки ракави екипаж-врат-маици за обични врвови. 『Шармантно насекаде : 』 Совршени жени врвови за забава, обични, плажа, клуб, дневно и летно носење . 『Сите натпревари : 』 Одлично е да се спарите со слаби фармерки, хеланки, шорцеви или слаби фармерки . 『Грижа за облека : 』 Препорачано миење на рацете. машина за перење. наредени суви. Погледнете ја сликата на табелата со големина на последната слика пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент