.

.

Смешен ИВФ трансфер на ден Подарок Кул откажување не е летен графички маички за жени - врвови за кратки ракави

Смешен ИВФ трансфер на ден Подарок Кул откажување не е летен графички маички за жени - врвови за кратки ракави

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ослободете го вашиот внатрешен авантуристи со оваа маица со врвен квалитет дизајнирана за удобност и стил. Изработена од мека, дише ткаенина, совршена е за секојдневно носење. Уникатната графика на предната страна го прикажува зачудувачкиот планински пејзаж, инспирирајќи ве да ги истражите одличните на отворено. Без разлика дали пешачите, кампувате или едноставно се релаксирате, оваа маица е задолжително додавање на вашата гардероба. Подгответе се да тргнете на нови патувања додека изгледате без напор кул и удобно. 1. Цврсти бои 95% полиестер, 5% спандекс 2. Повлечете го затворањето, тркалезниот врат, кратки ракави 3. Машинско миење, не се обидувајте се 4. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојно игла и дното полите потопете во себе Cloud-likesoftness. Без разлика дали сте легнати дома, трчате работи или запознаваат пријатели, мекоста слична на облак на оваа маица ќе ве натера да се чувствувате како да сте завиткани од пријатна прегратка. 5. Запуштете се во бесконечна креативност со нашата маица со која се прикажува низа на обрасци. Овој TEE нуди динамично платно за вашиот личен стил да блесне. 6. Маицата е и погодна за положување и носење сам, совршен врвен на овој врв со какви било пантолони, фармерки, хеланки и патики за обичен летен поглед, или како кошули за положување во есен, зима.

Спецификација

Избор на клиент