.

.

Хаити Дами Екипажот Вратот Хенли Блузи Повик Пред Копчиња Маица Дневна Облека Краток Ракав Еднобојна Маичка

Хаити Дами Екипажот Вратот Хенли Блузи Повик Пред Копчиња Маица Дневна Облека Краток Ракав Еднобојна Маичка

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Основи во текот на целата година и Идеално Одење За Секојдневно Носење. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Обични Кошули Со Цврста Боја Со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер.

Спецификација

Избор на клиент