.

.

Колиша Дами Маица Долги Ракави Блузи Цветни Печати Маица Гроздобер Работа В Вратот Маица Стил Д С

Колиша Дами Маица Долги Ракави Блузи Цветни Печати Маица Гроздобер Работа В Вратот Маица Стил Д С

DEN 374.40
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Блуза За Туника На Вратот, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цветен Принт, Печатен Леопард Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL ,3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : V должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долг Ракав, Ролна Сезона : Пролет,Aut,Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, одмор, патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Леопард, Женска Етничка Цветна Блуза За Печатење, Женски Врвови Со Туника Со Долг Ракав Со Врат 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Жените Лабава Вклопуваат Падот Етнички Блузи, V Вратот Ретро Маица Блуза, Повик Широка Долга Ролна Ракав Цветни Печати Кошули, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент