.

.

Божиќ Креативен Стил Полос Тенок Краток Ракав Маица За Човекот

Божиќ Креативен Стил Полос Тенок Краток Ракав Маица За Човекот

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

Детали За Производот. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестер. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Божиќен Снешко, Дедо Мраз. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Големина : . Дете : 100/110/120/130/140/150/160/170. Возрасни : 2 XS/XS/S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL/5 XL/6 XL/7 XL/8 XL. Пакет : . 1 Х Топ Применливи сценарија : запознавање, работа, шопинг, итн. Ефектот на горниот дел од телото : уредна, фина изработка, дизајн на силуета на облека има подобар декоративен ефект, едноставен дизајн на манжетни, удобен за носење, лабав, лабав. Препорака за големина : имајте детски код, код за возрасни, преголема големина, умерена големина. Опис на материјалот : интонација на мускулите, деликатна и стилска, видлива мека, допирна свила. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце беше максимална 30 ° C, а не белење, капеше на ладно место, температурата на долната плоча на железото беше 150 ° C и конвенционално хемиско чистење. Посебен опис : поради различните методи на мерење, грешката е нормална појава во 2-4см бидејќи методот на мерење е различен.

Спецификација

Избор на клиент