.

.

Основи на тимот на девојчињата кратки ракави леотард црвено

Основи на тимот на девојчињата кратки ракави леотард црвено

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете ги само најдобрите леотарди за девојчиња!. Повторно е докажано време и време дека вклучувањето во физички активности како дете може да помогне во нивниот развој и целокупната благосостојба. За малите девојчиња, активности како што се танцување, балет или гимнастика се сите одлични избори . За да можат тие да се движат слободно и удобно, потребна е соодветна облека. Добра работа ние им дававме приоритет на удобноста и квалитетот кога ги создадовме овие леотарди за девојчиња! Овој леотард на дете е совршен за танцување, гимнастика и многу повеќе!. Бидете подготвени за рециталит со леотард на Елоуел Дете!. Надвор од дизајнот и обрасците, важно е да изберете гимнастика леотарди за девојчиња кои се практични и направени да траат долго. Овој црн леотар за девојчиња има основен врат на лажички, кратки ракави и сечење на нозе со балерина што сигурно ќе го обожаваат . Материјалите што се користат за оваа гимнастика за леотар за девојчиња се 90% најлон и 10% спандекс за да бидат сигурни дека можат да се движат слободно. Овие балетски леотарди за девојчиња се исто така лесни и многу дишат, така што тие не се чувствуваат премногу топло додека ги практикуваат своите танци . Добра вест за родителите, затоа што овој танц леотар за девојчиња е машина што може да се пее за лесно чистење и одржување. Основната црна боја го прави ова најдобриот леотар за девојчиња танцуваат, навивачка практика, балет и многу повеќе!. При изборот на вашите девојчиња Леотард за гимнастика, проверете дали тие не се само убави однадвор, туку и со висок квалитет! Додадете го леотард на девојчињата Elowel во вашата кошничка денес! Висок квалитет и удобно леотарди за девојчиња. Направено со 90% најлон и 10% спандекс. Се одликува со кратки ракави и основни балерини за удобност. Лесна и ткаенина за дишење. Секоја набавка е покриена со 100% гаранција за враќање на парите.

Спецификација

Избор на клиент