.

.

Насликани Турнир Дрвени Грав Торба Фрли Сет-Бебе Сино-Виолетова И Портокалова

Насликани Турнир Дрвени Грав Торба Фрли Сет-Бебе Сино-Виолетова И Портокалова

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Со двете одбори и кеси достапни во вашиот избор на бои, Насликани Турнир Дрвени Грав Торба Фрли Сет ви овозможува да ја прилагодите вашата игра. Цврстите рамки од топола и врвовите од иверица ги прават овие табли силни и лесни, совршени за турнир во соседството или семејна забава. Таблите имаат склопувачки нозе за компактно складирање и попречни шипки на грбот за да дадат дополнителна стабилност и сила. Секој сет доаѓа со осум торби со пченка, направени од ткаенина од патка по ваш избор на бои и исполнети со пченка за добиточна храна од целото јадро. Димензии : Одбор : 48 L x 24w x 3h инчи Кеси : 6 L x 6 W Инчи Одбор тежи 60 фунти. ЗА AJJ Cornhole : Основана од двајца пријатели од колеџ, AJJ Cornhole го започна својот почеток како продавач на e Bay; година и пол подоцна, компанијата дипломираше на својата сопствена веб-страница и започна да ја шири играта Cornhole низ целата земја. ВО 2008 ГОДИНА, AJJ со двете одбори и кеси достапни во вашиот избор на бои, Насликани Турнир Дрвени Грав Торба Фрли Сет ви овозможува да ја прилагодите вашата игра. Цврстите рамки од топола и врвовите од иверица ги прават овие табли силни и лесни, совршени за турнир во соседството или семејна забава. Таблите имаат склопувачки нозе за компактно складирање и попречни шипки на грбот за да дадат дополнителна стабилност и сила. Секој сет доаѓа со осум торби со пченка, направени од ткаенина од патка по ваш избор на бои и исполнети со пченка за добиточна храна од целото јадро. Димензии : Одбор : 48 L x 24 W x 3 H инчи. Кеси : 6 L x 6 W инчи. Одборот тежи 60 килограми. ЗА AJJ Cornhole : Основана од двајца пријатели од колеџ, AJJ Cornhole го започна својот почеток како продавач на e Bay; година и пол подоцна, компанијата дипломираше на својата сопствена веб-страница и започна да ја шири играта Cornhole низ целата земја. Во 2008 година, основачите НА AJJ Cornhole ја преселија компанијата во поголема зграда за да ја задоволат нивната зголемена побарувачка. Не е изненадување што станаа толку популарни-AJJ нуди најмногу бои, дизајни и прилагодување на нивните комплети за пченкарни дупки насекаде.

Спецификација

Избор на клиент