.

.

Забава Експрес Партија Фаворизира Велигден Грав Торба Фрли Игра Во Собата

Забава Експрес Партија Фаворизира Велигден Грав Торба Фрли Игра Во Собата

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Засили се и освои награда. Застанете на оваа дрвена табла и потоа доделете награда на секој што може да ги внесе сите 5 избрани вреќи со грав во мрежестите дупки. Безбедно и пријатно за сите возрасти децата ќе скокаат во шанса да играат повторно и повторно. Авторски права ПРЕКУ ШАЛТЕР. Направете Спомени Со Велигден Партија Игри! Зачинете Ја велигденската забава со уникатни велигденски игри како оваа велигденска грав торба фрли игра во собата! Пет избрани вреќи со грав во пастелна боја за фрлање на табла. Возраст : 3+ години. 20 1/2" долга и 16 " широка табла за игри направена од дрво. Лесно за играње. Секој играч ги фрла вреќите со грав, со цел да ги стави кесите во дупките на таблата. Играчот кој добива најмногу вреќи со грав во дупките добива награда.

Спецификација

Избор на клиент