.

.

Задната Врата на масна Вуди Џорџија Државно Знаме Гроздобер Пченка Одбор Поставен Во Браун

Задната Врата на масна Вуди Џорџија Државно Знаме Гроздобер Пченка Одбор Поставен Во Браун

DEN 2225.60
Залиха
Достапно за нарачка

Слик Вуди ги продава најдобрите табли со пченкарни дупки во бизнисот. Ако сакате професионални квалитетни табли за пченкарни дупки за вашата игра со пченкарни дупки, ја имаме. Масна Вуди користи блузи Од Иверица Од Балтичка бреза за најмазна, најрамна површина за играње. Тогаш нашиот комерцијален процес нанесува слој од винил, кој ги штити вашите табли од пченка и нуди конзистентна игра, без разлика на температурата. Изберете еден од нашите многубројни дизајни. Подигнете го вашето искуство за играње со прилагодени табли за игри со пченкарни дупки и додатоци за пченкарни дупки.Карактеристики : Комплетот вклучува : Комплет табли со пченкарни дупки и 8 торби со пченкарни дупки материјал : Завршна Обработка На Дрво : кафеавиот сет вклучува целосен сет на кеси исполнети со пченка во боја.Без разлика дали сте на задна врата за големата игра или само се забавувате со семејството соберете се овие табли сигурно ќе покажат што ве инспирирабидејќи нанесуваме винил директно на таблата, наместо да користиме обвивка, површината ќе биде иста без разлика на температурата (таблите завиткани Со Винил може да станат лизгави на студ и лепливи на топлина и влажност).Ние користиме џебни завртки за да го скриеме целиот хардвер, па дури и додадовме рачки за полесен транспорт одлично за специјални прилики како свадби, повлекувања на компании, забави за дипломирање, корпоративни настани и тие прават одлични подароци за спецификации : Димензии На Производот : 3"H x 24"W x 36"Dproduct Тежина : 40 фунти Задна Врата (3' x2'), лесен, лесен за транспорт. Рачно изработени во изработка НА САД Од Балтичка Бреза со крег дупчат дупки за премиум изградба. Димензии : 36 во. Л х 24 во. В х 3 во. Х . Обичај направен во САД по нарачка, бродови надвор во 5-7 работни дена.

Спецификација

Избор на клиент