.

.

Прескокнете Ја Гаражата Што Живее На Комплетот Табла Од Цврсто Дрво Од Бају

Прескокнете Ја Гаражата Што Живее На Комплетот Табла Од Цврсто Дрво Од Бају

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако барате задна врата како професионалец или ја зачинувате вашата следна забава во дворот, Нашето Живеење На Таблите Со Пченкарни Дупки Во Заливот е совршено за вас. Покрај тоа што обезбедуваат бескрајна забава дома, нашите комплети за игри со пченкарни дупки се неверојатно преносливи и може да се земат буквално насекаде. Ова значи дека можете лесно да ги донесете на вашето следно патување во кампување, на големата игра, на плажа, езеро или на кое било друго место каде што сакате да играте дупка од пченка. Вклучува : (2) Табли Со Пченкарни Дупки И (8) Вреќи Исполнети Со Пченка. Лесно Изберете Ја Најдобрата Големина За Вас. Задна врата 2х3 (24" х 36") = Полесни, Табли со Големина на Задна Врата. Регулатива 2х4 (24" х 48") = Големина На Регулатива, Преносни Табли. Таблите со задна врата 2х3 имаат Борова Рамка од 1" х 2", Врвна Површина за Играње ОД МДФ од 1/4 инчи и Торби со Големина на Задна Врата од 10оз. Регулатива 2х4 одбори функција цврсто дрво рамки со 1/2 " изшкуркан иверица игра површина и Аца Регулатива 14-16оз кеси. Чантите Ќе Ги Надополнат Боите На Таблата. Лесно Порака Нас Торба Боја Барања. Додадете Додатоци како Кутии За Носење, Светла И Многу Повеќе. Сите Одбори имаат 30-Ден, 100% Гаранција За Враќање На Парите!.

Спецификација

Избор на клиент