.

.

Инте Бинбаг Фрли Игра

Инте Бинбаг Фрли Игра

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Надувајте Ја Целта На Играта Со Вреќи Со Грав Интекс И поставете ја на трева или вода за да го вклучите времето за игра. Оваа игра со фрлање вреќи со грав доаѓа со четири вреќи за фрлање за да се стреми кон целта. Страничните торбички и помагаат на целта да остане безбедна во водата. Дизајнот на винил го прави многу издржлив. Интекс Интекс е светски лидер во дизајнот и производството на висококвалитетни, иновативни производи за рекреација во затворени простории и на отворено повеќе од 40 години. Надземните базени на компанијата, додатоците за базен и играчките за базен се препознаваат низ целиот свет по нивната огромна вредност. Интекс е посветен на дизајнирање и производство на производи кои ги исполнуваат строгите безбедносни стандарди.Компанијата спроведува интензивно тестирање на готови производи за да обезбеди највисоки стандарди за квалитет и безбедност. Тестирањето служи како конечна проверка за да бидете сигурни дека производите ќе обезбедат години на задоволителна и безбедна употреба. Производите се продаваат на клиенти Во повеќе од 100 земји Интекс Грав Фрли Игра.

Спецификација

Избор на клиент