.

.

Машки Обични Маици Со Маици Пуловер Џемпери За Мажи Тенок Фит Со Долги Ракави Со Цврста Боја Топли Основни Врвови За Скокачи Со Пуловер

Машки Обични Маици Со Маици Пуловер Џемпери За Мажи Тенок Фит Со Долги Ракави Со Цврста Боја Топли Основни Врвови За Скокачи

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

џемпер со пруги џемпер со пруги поло џемпер гроздобер џемпер од волна божиќен дуксер мажи џемпери од пот џемпери мажи џемпер од подготвен џемпер џемпер од кореја џемпери од дедо џемпер од тенис џемпер од кашмир машки џемпер со патент машки џемпери и пуловери џемпери од кардиган за мажи џемпери од кардиган со копчиња менс в џемпер за врат преголеми џемпери за мажи зимски џемпери за мажи машки кабел плетен џемпер гроздобер џемпери за мажи одземени џемпери мажи.Класично Совпаѓањеџемперот со маица со блејзер веднаш станува многу елегантен господин!Мулти ПриликаОдлично За пролет, fall и зимски денови, костуми за секојдневни, деловни, работни, забавни, полуформални или какви било други секојдневни прилики.Машки Обичен Шал Со Долги Ракави Копчиња За Јака Надолу Кабел Плетен Џемпер Од Кардиган Со Џебови Карактеристики : Врат На Екипажот, Долг Ракав, Лабаво Вклопување, Блок Во Боја, Пруги, Супер Мека, Плетена Ткаенина.Лабав, удобен дизајн на вратот на екипажот топло и Пријатно чувство мазна и сјајна текстура, така што е топло и удобно, а исто така обезбедува стабилен квалитет на џемперот. Забелешка : совети за Перење : рачно перење/машинско перење во ладна вода, не пеглајте или избелувајте на висока температура, закачете или исушете. кабел плетени кардиган жени,буци плетени кардиган,плетени кардиган,плетени кардигани за жени,вафли плетени кардигани за жени,кардиган џемпери за жени,женски кардиган џемпери,машки кардиган џемпер,женски кардиган џемпери за жени,женски кардиган џемпери,кардиган џемпер,машки џемпери за кардиган,кардиган џемпери за мажи,менс кардиган џемпери со копчиња.Ткаенината е изработена од : Полиестер, Памук ,најлон,Едноставна и стилска боја воспоставува уникатен шик стил. longетски џемпер долг џемпер завиткајте џемпер каваи џемпер палта за жени блок во боја џемпер за жени џемпери за тинејџерки џемпери за девојчиња памучни џемпери за жени џемпер со врат од крава за жени зелен џемпер женски џемпери со плус големина машки џемпери џемпери со џемпер ладни џемпери за џемпери за жени џемпер за џемпери грд божиќен џемпер машки џемпери за девојки џемпери од ацтеки за жени џемпер за вратот на екипажот за жени.Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење.Џемпер За Топлинска Долна Облека Со Долги Ракави Се Потсмеваат На Пуловер Со Висок Врат Тенок Фит Основен Слој Кошула за Машка Висококвалитетна Ткаенина remains останува ново како и по неколку циклуси на перењемодните Маици Го Користат џемперот со висок врат и костумот го обликуваат тесното, стилско и духовно чувство што веднаш ве прави моден лидер на канцеларијата.

Спецификација

Избор на клиент