.

.

Инктастичен Ден На Таткото Скара Кралот Скара Скара, Шпатула И Клешти Маица

Инктастичен Ден На Таткото Скара Кралот Скара Скара, Шпатула И Клешти Маица

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Скара Кралот Маица кој скара скара, шпатула и клешти. Идеален подарок За денот на Таткото за вашиот татко или дедо кој сака да ја користи скарата! Inktastic Денот На Таткото Скара Кралот Скара, Шпатула И Клешти Возрасни Маица Машки Пацифик Сина М. Совршен за задните врати и скара натпревари. Идеален подарок За денот на Таткото за вашиот татко или дедо кој сака да ја користи скарата!. Скара Кралот Маица кој скара скара, шпатула и клешти. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. татковци татко на отворено лето готвење роденден готвење присутни вујко ад машка облека за возрасни маици маици.

Спецификација

Избор на клиент