.

.

Строген Женски Обичен Моден Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвна Блуза

Строген Женски Обичен Моден Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвна Блуза

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Обичен Моден Принт Со Долг Ракав Пуловер Со О-Врат Врвен Блузоменски Обичен Моден Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Топ Блузегендер : женска јака : о-врат материјал : Тип На полиестерпетер тип : стил на печатење : мода, лежерна должина на ракавот : Пакет со Долги Ракави вклучуваат : 1 компјутер горни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме избор на поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Chart:Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/45.67"51cm/20.08"62cm/24.41"70cm/27.56"M116cm/45.67"53cm/20.87"63cm/24.80"72cm/28.35"L122cm/48.03"55cm/21.65"64cm/25.20"74cm/29.13"XL128cm/50.39"57cm/22.44"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL134cm/53.54"59cm/23.23"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL142cm/57.48"61cm/24.02"67cm/26.38"80cm/31.50" Size : SBust : 110cm/45.67"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 134cm/53.54"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 142cm/57.48"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 110см/45,67" Рамо : 51см/20,08 "Ракав : 62см/24,41" Должина : 70см/27,56 "Големина : М Биста : 116см/45,67" лесен врв за пуловер со долги ракави за удобно носење. Совршен за секојдневно носење и вежбање со фармерки, панталони, шорцеви и активни панталони. 2023 најнови модни женски дуксери повод за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн. Машинско Перење И Миење Раце Само. Кружен врат, Долг Ракав, Лабави Ребрести Манжетни Полите, мека дебела изработка.

Спецификација

Избор на клиент