.

.

Ниуер Мажите Блузи Краток Ракав Летни Кошули Копче Надолу Блуза Повик Маица Ревер Вратот Маица Бела Л

Ниуер Мажите Блузи Краток Ракав Летни Кошули Копче Надолу Блуза Повик Маица Ревер Вратот Маица Бела Л

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Летни Кошули, Врвови Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Кошули Тип На Шема : Цврста Боја : Зелена, Темносина, Црвена Вино, Виолетова, Црна, Розова, Светло Сина, Камила, Армиска Зелена, Бела Боја : С, М, Л, XL, 2 XLMaterial : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Ревер Ѓердан должина : кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Кратки Ракави, Летни Кошули Со Копчиња. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Мажи Празнични Блузи На Плажа, Машка Маица За Вратот Со Ревер,Блузи Со Кратки Ракави, Машка Блуза Со Копче Со Кратки Ракави, Машка Летна Маича4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Патување, Состанување, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Совети За Летна Кошула : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Летна Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маица на Плажа. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Кратки Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маичка, Еднобојна, Редовна Одговара Летна Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Кратки Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Спецификација

Избор на клиент