.

.

Без графички графички печати за печатење на јуниори

Без графички графички печати за печатење на јуниори

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Никогаш не постои досаден момент во оваа кул качулка за графички печати од без граници. Дизајнирано со удобност во умот со супер-мека ткаенина, оваа качулка му дава поттик на вашата случајна гардероба со својот разигран екран печатење и стилски исечени полите. Свежо, забавно и наскоро омилено, ќе го достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : печатење на екранот однапред; ребрести полите; Исечена должина. Худи за графички печати за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент