.

.

Женски Врвови Блуза Печатени Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Маици Туника Кошули Небесно Сина 4XL

Женски Врвови Блуза Печатени Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Маици Туника Кошули Небесно Сина 4XL

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови Оваа Мода Блуза. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 100см/39,37' Ракав : 22см/8,66' Рамо : 44см/17,32' Должина : 68см/26,77' Големина : М Биста : 108см/42,52' Ракав : 23см/9,06' Рамо : 46см/18,11' Должина : 70см/27,56' големина : l биста : 116cm/45.67' ракав : 24cm/9.45' рамо : 48cm/18.90' должина : 72cm/28.35' големина : xl биста : 124cm/48.82' ракав : 25cm/9.84' рамо : 50cm/19.69' должина : 74cm/29.13' големина : xxl биста : 132см/51.97' ракав : 26см/10.24' рамо : 52см/20.47' должина : 76см/29.92' големина : хххл биста : 140см/55.12' ракав : 27см/10.63' рамо : 54см/21.26' должина : 78см/30.71' големина : xxxxl Биста : 148cm/58.27' ракав : 28cm/11.02' рамо : 56cm/22.05' должина : 80cm/31.50' големина : xxxxl Биста : 156cm/61.42' ракав : 29cm/11.42' Рамо : 58cm/22.83' Должина : 82cm/32.28' ① материјал● : полиестер. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Карактеристики : Дизајн На Блуза Со Кратки Ракави Со Тркалезно Деколте Најдобро За Лабаво Вклопување, краток ракав, Замавнувачки Полите, Доволно Долго за Да Го Покрие Задникот. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.

Спецификација

Избор на клиент