.

.

Блузи За Жени Плус Големина Краток Ракав Екипажот Вратот Графички Отпечатоци Рекреативни Кошули И

Блузи За Жени Плус Големина Краток Ракав Екипажот Вратот Графички Отпечатоци Рекреативни Кошули И

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Модна Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Краток Ракав. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : White Size : Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Графички Отпечатоци : Thinstyle : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Летни врвови за женски материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Дизајн : Облечени секојдневни кошули за жени дизајнирани со врат v, чипка во стилот на издувам, лабаво вклопување,удобен материјал, секојдневен и трендовски стил за жени.Чипка издувани ракави се убави,прави симпатична облечена обична врвови за жени лето. Ракавите се најважните моменти на овие женски маици. ●Лесно Совпаѓање● : ова е совршена летна маица за слоевитост или за носење сама. Овој основен врв можете да го спарите под јакна со фармерки, каприс, хеланки, панталони или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Добро е да се комбинираат со лечи, станови и чизми. ®Прилика : Совршен За секојдневниот живот, Семејниот Собир, забавата, плажата,одморот, канцеларијата Или Какви било Посебни Прилики;Погоден за пролет,лето или aut, зима. НЕГА НА ОБЛЕКА : овој летен врв од туника имаше подобро миење раце, обложено суво.

Спецификација

Избор на клиент