.

.

Женски Врвови Обични Кратки Ракави V-Вратот Летни Женски Кошули 2XL

Женски Врвови Обични Кратки Ракави V-Вратот Летни Женски Кошули 2XL

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 20см/7,87" Должина : 68см/26,77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 21см/8,27" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 8 Биста : 108см/42.52" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 114см/44.88" рамо : 46см/18.11" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29,13" Големина : 2ХЛ сад : 12 биста : 120см/47,24" рамо : 47см/18,50" ракав : 24см/9,45" должина : 76см/29,92" големина : 3хл сад : 14 биста : 126см/49,61" рамо : 48см/18,90" ракав : 25см/9.84" должина : 77см/30.31" ● летни врвови за женски материјал● : 95% полиестер,5% спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. ®Карактеристики : Женска Чипка Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Облечени Секојдневни Врвови Раглан Чипка Со Кратки Ракави Панел Со Кратки Ракави Удобен Памучен Врв. ●Лесно Совпаѓање● : Стилски лабави секојдневни врвови во цврста боја за жени, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се спарат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и блузи секојдневно. ®Прилика : женски туники со кратки ракави кошули погодни за секојдневно носење, дома,работа, канцеларија, спорт, забава, училиште, одмор итн. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Спецификација

Избор на клиент